Drukarka w nieskończoność wykonuje procedurę startu (rozgrzewanie fusera, nastawianie zębatek). Po włączeniu "przygotowuje" się, mija kilka sekund, po czym ponownie się "przygotowuje". Po tym, jak drukarka przejdzie w stan uśpienia i się ją wybudzi, problem znika. Próbowałem resetu i nowych sterowników.
Jakieś pomysły?
Jakieś pomysły?