Witam. Proszę o pomoc. Samochód to peugeot 206 z silnikiem 1.1 (TU1JP). Zaczął chodzić na trzy cylindry czego powodem jest uszkodzony wtrysk. Wyciąglem listwę i kręcąc rozrusznikiem sprawdziłem który nie podaje paliwa. Czekam na wtrysk ale problem jest innego typu. To że to jest moje jedyne auto do pracy zamontowałem listwę z powrotem i po złożeniu wszystkiego pojawiły się kłopoty. Silnik odpala ale po 2 sekundach gaśnie. Błędy dtc to jedynie od wtrysku i nie raz pojawiający się błąd p0400 mówiący coś o egr . Próbowałem przytrzymać rozrusznik dłużej ale bez skutku. Iskra jest wtryski oprócz tego jednego podają paliwo i pompa paliwa również paliwo podaję. Załączam filmik z chwili próby odpalenia. Z góry dziękuję za pomoc