Witam , wszystkie watki jakie znalazłem w necie przeczytałem , ale nie wiem w którym miejscu przylutować 1.8V na chipie ACE v3 , czy jest ktoś w stanie powiedzieć gdzie na chipie przylutować przewód do 1.8V ?
Podaje dwie strony co są pokazane dwa różne miejsca , chyba że ja się mylę , to proszę mnie poprawić .
https://www.se7ensins.com/forums/threads/problem-with-ace-v3-programming.1835129/
w tym wątku 7 temat,
https://www.se7ensins.com/forums/threads/rgh-...get-a-cr4-like-experience-phats-only.1349194/
w tym tutorialu o ACE V3 .
Podaje dwie strony co są pokazane dwa różne miejsca , chyba że ja się mylę , to proszę mnie poprawić .
https://www.se7ensins.com/forums/threads/problem-with-ace-v3-programming.1835129/
w tym wątku 7 temat,
https://www.se7ensins.com/forums/threads/rgh-...get-a-cr4-like-experience-phats-only.1349194/
w tym tutorialu o ACE V3 .