Dzień dobry, zakładam ten temat, ponieważ mam problem z moją kartą dźwiękową w komputerze. Sterowniki wgrane najnowsze. Problem polega na, że tym podczas grania na słuchawkach zmieniają się kanały z lewego na prawy, a prawego na lewy. Gdy wejdę do aplikacji Sound Blaster Commander, wystarczy jakaś zmiana i stereo powraca do normy. Używałem różnych ustawień i na każdych po czasie dzieje się to samo. Wpinałem słuchawki w wyjście słuchawkowe jakie wyjście do głośników. Podczas przeglądania internetu w celu uzyskania pomocy natrafiłem na taki sam problem jakiegoś pana, który również ma kartę dźwiękową może nie dokładnie taki model, ale też Sound Blaster i obsługuje mu aplikacja Sound Blaster Commander. Moja karta to Sound Blaster Z SE.
Próbowałem różnych słuchawek, na każdych jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc
Próbowałem różnych słuchawek, na każdych jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc