Cześć,
mam problem z wagą ACLAS PS1X z 20 roku. Wersja :d1.01.3
Podczas kalibracji waga wskazuje prawidłowe wartości, natomiast po restarcie w miejscu wyświetlania masy nie wyświetla się nic.
Jedynie wyświetla się ikonka o stabilnym pomiarze.
Kalibrację robię w następujący sposób :
-Odpalam wagę
-po uruchomieniu kod 1377
-zwora od spodu wagi
-2x klawisz M5 ( ustawienie zera )
-2x klawisz M3 ( ustawienie masy )
-kładę pośrednie odważniki i waga pokazuje prawidłowe wartości
-wyłączam urządzenie
Po ponownym uruchomieniu nie pokazuje się żadna wartość masy.
https://youtu.be/4OqePO0-Ztk?si=GbnmCq2dxazR0asl
Jakieś podpowiedzi ?
mam problem z wagą ACLAS PS1X z 20 roku. Wersja :d1.01.3
Podczas kalibracji waga wskazuje prawidłowe wartości, natomiast po restarcie w miejscu wyświetlania masy nie wyświetla się nic.
Jedynie wyświetla się ikonka o stabilnym pomiarze.
Kalibrację robię w następujący sposób :
-Odpalam wagę
-po uruchomieniu kod 1377
-zwora od spodu wagi
-2x klawisz M5 ( ustawienie zera )
-2x klawisz M3 ( ustawienie masy )
-kładę pośrednie odważniki i waga pokazuje prawidłowe wartości
-wyłączam urządzenie
Po ponownym uruchomieniu nie pokazuje się żadna wartość masy.
https://youtu.be/4OqePO0-Ztk?si=GbnmCq2dxazR0asl
Jakieś podpowiedzi ?