Witam, chcę rozpocząć budowę traktorka własnej roboty do odśnieżania. Przeważnie będzie wykorzystywany tylko do odśnieżania drogi dojazdowej. Mam zamiar zrobić prostego capka.
Z posiadanych części jakie posiadam - tylni most od Poloneza i skrzynia biegów od Żuka. Jaki silnik byście polecali i rozwiązania zastosować. Chciał bym żeby były to najtańsze rozwiązania i najprostsze.
Może nawet jeśli chodzi o jednostkę napędową to silnik 4 suwowy ohv, benzynowy jeśli było by to wykonalne.
AI: Jakie są Twoje wymagania dotyczące mocy silnika lub ograniczenia dotyczące jego rozmiaru?
Najprostsze i najtańsze rozwiązanie.
AI: Jakie masz doświadczenie w budowie lub naprawie maszyn, abyśmy mogli dostosować porady do Twojego poziomu umiejętności?
Mechanicznie umiejętności.
Z posiadanych części jakie posiadam - tylni most od Poloneza i skrzynia biegów od Żuka. Jaki silnik byście polecali i rozwiązania zastosować. Chciał bym żeby były to najtańsze rozwiązania i najprostsze.
Może nawet jeśli chodzi o jednostkę napędową to silnik 4 suwowy ohv, benzynowy jeśli było by to wykonalne.
AI: Jakie są Twoje wymagania dotyczące mocy silnika lub ograniczenia dotyczące jego rozmiaru?
Najprostsze i najtańsze rozwiązanie.
AI: Jakie masz doświadczenie w budowie lub naprawie maszyn, abyśmy mogli dostosować porady do Twojego poziomu umiejętności?
Mechanicznie umiejętności.