Witam, zakupiłem maszynę do posadzek tzw. miksokret. Silnik to Deutz F3L1011F. Po kilku pracach wykonanych zaczął mocno pobierać olej i kopcić jakby na biało, błękitno, coś takiego. Moje podejrzenie pada na uszczelkę pod głowicą, ale mechanik, który miał się podjąć naprawy, zrezygnował. Może ktoś coś podpowiedzieć.