Witam.
Pacjent to Fiat Ducato w wersji kamper, rok produkcji zdaje się 1992 lub okolice, diesel.
Poszukuje schematu podłączenia sterownika świecy płomieniowej, identyczny jak w tym wątku:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic447160.html
Objawy:
Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon (kontrolka świec żarowych miga na chwile) i to wszystko, nie załącza się grzanie.
Na samochodzie sprawdziłem, ciągłość kabli do świecy, do zaworu, zasilanie, masę, podłączenie do rozrusznika (zacisk 50 jako warunek startu), nie jestem pewien podłączenia czujnika temperatury i jego rezystancji (ten który jest podłączony pod sterownik świecy płomieniowej ma ok. 2,5 Kom w temp ok. 15 stopni) W miarę spadku temp rezystancja wzrasta, przy ok. 0 C rezystancja wzrasta do ok. 3 Kom.
Przy diagnostyce kierowałem się takim oto schematem z dostępnej gdzieś necie książki, ale tam nie ma rozrysowanego czujnika temperatury, który jest na samochodzie (w głowicy są wkręcone dwa czujniki, jeden do sterownika świecy płomieniowej, a drugi chyba do deski jako wskaźnik temp silnika, o wartości ok 100 Kom w temp 15 C).
Nie jestem pewien wartości tych czujników, obydwa były wymieniane, ale czy są poprawne tego nie wiem, czy ktoś muzę to potwierdzić?
Rozrysowałem także schemat podłączeń na kartce, tak, żeby sterownik uruchomić sobie na stole, brakuje mi informacji jak podłączyć czujnik temperatury i kontrolkę od świec żarowych.
W samym sterowniku nie ma żadnych zwarć, spalonych ścieżek itp, widać odrobinę nalotu, ale to wszystko jest wyczyszczone izopropanolem.
Po podłączeniu do zasilania (pin a) pobór prądu na poziomie 20 mA, zwiększa się do ok. 44 mA w momencie podania + 12 na pin d (rozrusznik), ale brak reakcji przekaźników. Nie mam podłączonego pin c (czujnik i kontrolka) tak żeby zasymulować temp poniżej zera.
Ktoś może pomóc w temacie jak to podłączyć na stole aby zweryfikować poprawne działanie sterownika?
Pacjent to Fiat Ducato w wersji kamper, rok produkcji zdaje się 1992 lub okolice, diesel.
Poszukuje schematu podłączenia sterownika świecy płomieniowej, identyczny jak w tym wątku:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic447160.html
Objawy:
Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon (kontrolka świec żarowych miga na chwile) i to wszystko, nie załącza się grzanie.
Na samochodzie sprawdziłem, ciągłość kabli do świecy, do zaworu, zasilanie, masę, podłączenie do rozrusznika (zacisk 50 jako warunek startu), nie jestem pewien podłączenia czujnika temperatury i jego rezystancji (ten który jest podłączony pod sterownik świecy płomieniowej ma ok. 2,5 Kom w temp ok. 15 stopni) W miarę spadku temp rezystancja wzrasta, przy ok. 0 C rezystancja wzrasta do ok. 3 Kom.
Przy diagnostyce kierowałem się takim oto schematem z dostępnej gdzieś necie książki, ale tam nie ma rozrysowanego czujnika temperatury, który jest na samochodzie (w głowicy są wkręcone dwa czujniki, jeden do sterownika świecy płomieniowej, a drugi chyba do deski jako wskaźnik temp silnika, o wartości ok 100 Kom w temp 15 C).
Nie jestem pewien wartości tych czujników, obydwa były wymieniane, ale czy są poprawne tego nie wiem, czy ktoś muzę to potwierdzić?
Rozrysowałem także schemat podłączeń na kartce, tak, żeby sterownik uruchomić sobie na stole, brakuje mi informacji jak podłączyć czujnik temperatury i kontrolkę od świec żarowych.
W samym sterowniku nie ma żadnych zwarć, spalonych ścieżek itp, widać odrobinę nalotu, ale to wszystko jest wyczyszczone izopropanolem.
Po podłączeniu do zasilania (pin a) pobór prądu na poziomie 20 mA, zwiększa się do ok. 44 mA w momencie podania + 12 na pin d (rozrusznik), ale brak reakcji przekaźników. Nie mam podłączonego pin c (czujnik i kontrolka) tak żeby zasymulować temp poniżej zera.
Ktoś może pomóc w temacie jak to podłączyć na stole aby zweryfikować poprawne działanie sterownika?