Drukarka Zebra S4M ZPL.
Firmware drukarki ma ustawioną obsługę ZPL1 i ZPL2. Potrzebuję drukować używając EPL.
Z tego wątku na https://stackoverflow.com/questions/8623713/switch-zebra-s4m-to-epl
wiem, że jest taka możliwość ale linki nie działają.
Proszę o sugestie, pomoc, firmware.
Firmware drukarki ma ustawioną obsługę ZPL1 i ZPL2. Potrzebuję drukować używając EPL.
Z tego wątku na https://stackoverflow.com/questions/8623713/switch-zebra-s4m-to-epl
wiem, że jest taka możliwość ale linki nie działają.
Proszę o sugestie, pomoc, firmware.