Mam VW Tourana 2010 rok 1.4 TSI 140 koni. Kupiłem hak holowniczy. Mam do niego moduł o numerze 1K0 907 383 G i przebieg do niego schemat, jak go podłączyć do skrzynki z bezpieczników.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammarekksiazkiewicz214 napisał:Mam do niego moduł o numerze 1K0 907 383 G i przebieg do niego schemat,
marekksiazkiewicz214 napisał:Czy ktoś sam montował hak holowniczy do Tourana rok 2010