Pierwszy raz jestem tutaj, więc z czymś mogłem nie trafić. Nie jestem z zawodu elektrykiem ani elektronikiem.
Kupiłem listwę firmy TECH L-5s. Producent zakłada w dołączonym schemacie jeden sterownik do jednego siłownika znajdującego się na rozdzielaczu ogrzewania podłogowego. U mnie w salonie są 4 pętle ogrzewania podłogowego. Sam sterownik typu ST-294v1 umożliwia według swojej instrukcji sterowanie 4 siłownikami.
Moje pytanie: jak na listwie podłączyć 1 regulator do czterech siłowników? Czy wystarczy pomostkować wejścia NO oraz COM?
AI: Czy możesz podać więcej szczegółów na temat obecnego okablowania listwy TECH L-5s? Jakie są dostępne wejścia i wyjścia?
Inne czujniki z siłownikami pracują zgodnie z oczekiwaniem.
AI: Czy próbowałeś już jakiegoś konkretnego sposobu podłączenia? Jeśli tak, to jaki był rezultat?
Nie próbowałem ze względu na możliwość uszkodzenia listwy.
Kupiłem listwę firmy TECH L-5s. Producent zakłada w dołączonym schemacie jeden sterownik do jednego siłownika znajdującego się na rozdzielaczu ogrzewania podłogowego. U mnie w salonie są 4 pętle ogrzewania podłogowego. Sam sterownik typu ST-294v1 umożliwia według swojej instrukcji sterowanie 4 siłownikami.
Moje pytanie: jak na listwie podłączyć 1 regulator do czterech siłowników? Czy wystarczy pomostkować wejścia NO oraz COM?
AI: Czy możesz podać więcej szczegółów na temat obecnego okablowania listwy TECH L-5s? Jakie są dostępne wejścia i wyjścia?
Inne czujniki z siłownikami pracują zgodnie z oczekiwaniem.
AI: Czy próbowałeś już jakiegoś konkretnego sposobu podłączenia? Jeśli tak, to jaki był rezultat?
Nie próbowałem ze względu na możliwość uszkodzenia listwy.