logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes W211 OM642 2006 - Słabe odpalanie, nieszczelności i ciśnienie paliwa

ToSnA 23 Lut 2025 18:30 2337 18
REKLAMA
  • #1 21452875
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Witam, kolejny temat do OM642 190 km 2006 r. W211. Podpytam co do słabego odpalania. Kręci z 5-8 sekund i teraz tak. Niby wszystko sprawne, pompa w zbiorniku ma wydajność 520 ml/9 s wedle SD, czy to ujdzie?? Wynika z tego, że jest na pograniczu minimalnej wydajności i dodatkowo pompuje 4 bary, dobrze???? Mam zapocenie lekkie na dwóch przelewach, czy ma to też wpływ??? I czy jakiekolwiek inne zapocenie na przewodzie też będzie miało wpływ?? Pompa CR sprawna, czujniki wychodzą, że też wedle SD. Podczas kręcenia ciśnienie szyny jest 150-180 bar, powinno być 250 plus minus, jak wskoczy na 250 odpala, plus falują obroty na zimnym, czego nie było. Czy taka mała nieszczelność ma na to wpływ?? Ponoć ma tak od ponad 3 lat, ja go mam z 4 miesiące. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź :))
  • REKLAMA
  • #2 21453767
    Pikko_Srv
    Poziom 22  
    Posty: 641
    Pomógł: 44
    Ocena: 71
    Wtryski czyszczone.? Świece sprawne.?
  • REKLAMA
  • #3 21453930
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Skoro masz za niskie ciśnienie cr, to może być:
    - słaby akumulator, zbyt duży spadek napięcia
    - rozrusznik za wolno kręci(jakie obroty przy kręceniu)
    - regulator ciśnienia na listwie cr
    - pompa cr
    Z moich przypadków, dwa razy był uszkodzony regulator (w dwu różnych autach), raz rozrusznik zawalony olejem z wycieku z silnika i z odmy, po wyczyszczeniu było ok przez kilka lat jeszcze. Akumulatora nie liczę, bo symptomy Aku widzę po wspomaganiu i nie dopuszczam do skrajnego rozładowania.
  • #4 21454078
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Zawór na listwie wymieniony, i poprzedni, i ten, co jest sprawny. Pompa CR podmieniona, rozrusznik kręci w miarę szybko, nie czuć i nie słychać, by było to wolne. Odma widzę, że lekko popuszcza, ale nie leci nigdzie tam z tyłu olej. Na pewno wiem, że co jakiś czas widzę olej w dolocie, nie mocno, lekko jakby z odmy. Aku sprawny też.
  • #5 21454100
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Skoro masz tylko 180 barów to wszystko sprawne być nie może, to że słyszysz rozrusznik to słaba odpowiedź. Masz kompa więc podaj jakie obroty są podczas rozruchu. Ale ja bym zaczął i tak od regulatora ciśnienia. No, teraz jeszcze mi się przypomniało, może masz duże przedmuchy pod wtryskiwaczami i dlatego nie nabija ciśnienia, ale to by musiały być solidne.
  • #6 21454294
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    A obroty silnika podczas rozruchu tak? To jutro albo koło 21 sprawdzę, jak będzie zimny??? Nic nie widać ani nie słychać przedmuchów przy wtryskach. Wyciągał je gościu do sprawdzenia poprzedni właściciel "słownie" ewentualnie wyjąć i nowe oryginalne podkładki dać. Regulator ten na listwie kątowy tak???

    Dodano po 13 [minuty]:

    Właśnie dodam, że mam świecie dwie Bosch, reszta nie wiem jakie. Nagrzewają się w miarę, ale napięcie świec to 1,7 V.
  • #7 21454338
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Najpierw podaj to, o co prosiłem. Nie skacz po wszystkim, bo to bez sensu jest.
    Jak rozrusznik poda dobre obroty to zostaje kwestia paliwa, do tego dojdziemy.
    Świece jak są to dobrze, a jak ich nie będzie też odpali, tylko czasami dziwnie. Niemniej ty masz za małe ciśnienie i tu jest problem.
  • REKLAMA
  • #8 21454472
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Ogarnę jutro te obroty do 20, jakoś by on ostygł na spokojnie, bo silnik ciepły na razie jest jeszcze.

    Dodano po 14 [minuty]:

    Właśnie przypomniało mi się, że przy tym regulatorze "CHYBA" w tych rejonach jakieś lekkie syczenie słyszałem, ciśnienie jakby uciekało? Czy ten regulator ma jakąś uszczelkę, może ona? Jak ma, to może bym wymienił, duże koszta chyba nie są.
  • #9 21454573
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Jak tam słyszysz syczenie, to szukaj też śladów wycieku.
  • #10 21454779
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Właśnie tam słyszałem, przy tym zaworze. Nie jestem pewien na 100%, czy to w nim, ale na 90% wycieków tam nie ma.
  • REKLAMA
  • #11 21455049
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Sprawdź to i podaj te obroty na rozruszniku.
  • #12 21456246
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Zostawiłem zapłon włączony może z minutę i samochód kręcił i kręcił, jakby ciśnienie zeszło w niskim układzie.
    Załączniki:
    • 20250225_205100.mp4 (155.16 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • 20250225_204950.mp4 (8.55 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #13 21456490
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Czy na tym filmie jest słabe odpalanie? Jeżeli tak to szukasz dziury w całym, a jeżeli nie to dlaczego dałeś ten film, a nie taki ze słabego odpalania?
  • #14 21459023
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    O tu widać ciśnienie skacze 2-4 bary i odpalanie jak widać i słychać.
    Załączniki:
    • 20250227_203252.mp4 (48.82 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #15 21459027
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    A ciśnie teraz, chodził z minutę niecałą na zimnym, to trzyma 48 bar.
  • #16 21459342
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    Daj ten film na YT czy coś, bo nic się nie pokazuje tym razem.
  • #18 21460519
    user64
    Poziom 36  
    Posty: 3532
    Pomógł: 220
    Ocena: 695
    No przeciez ewidentnie regulator jest trupem. Pisze o tym od miesiąca, a ty kolego nadal że jest sprawny.
  • #19 21460751
    ToSnA
    Poziom 2  
    Posty: 48
    Ocena: 4
    Niby obydwa wedle SD sprawne są. Czyli co, po filmie widać, że walnięty tak? To co, podmianka na nowy oryginalny zostaje?

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z słabym odpalaniem Mercedesa W211 z silnikiem OM642 z 2006 roku. Silnik kręci przez 5-8 sekund, a ciśnienie na szynie CR wynosi 150-180 bar, co jest poniżej oczekiwanego poziomu 250 bar. Użytkownik zauważa lekkie zapocenie na przewodach oraz w dolocie, co może wskazywać na nieszczelności. W odpowiedziach sugerowane są różne przyczyny problemu, w tym słaby akumulator, uszkodzony rozrusznik, regulator ciśnienia oraz pompa CR. Użytkownik wymienia, że regulator ciśnienia był już wymieniany, a pompa CR podmieniana. Wskazano również na możliwość przedmuchów pod wtryskiwaczami jako potencjalny problem. Użytkownik planuje sprawdzić obroty silnika podczas rozruchu oraz ciśnienie w układzie.
REKLAMA