Witam, kolejny temat do OM642 190 km 2006 r. W211. Podpytam co do słabego odpalania. Kręci z 5-8 sekund i teraz tak. Niby wszystko sprawne, pompa w zbiorniku ma wydajność 520 ml/9 s wedle SD, czy to ujdzie?? Wynika z tego, że jest na pograniczu minimalnej wydajności i dodatkowo pompuje 4 bary, dobrze???? Mam zapocenie lekkie na dwóch przelewach, czy ma to też wpływ??? I czy jakiekolwiek inne zapocenie na przewodzie też będzie miało wpływ?? Pompa CR sprawna, czujniki wychodzą, że też wedle SD. Podczas kręcenia ciśnienie szyny jest 150-180 bar, powinno być 250 plus minus, jak wskoczy na 250 odpala, plus falują obroty na zimnym, czego nie było. Czy taka mała nieszczelność ma na to wpływ?? Ponoć ma tak od ponad 3 lat, ja go mam z 4 miesiące. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź
)