Witam wszystkich, nie znalazłem podobnego tematu z rozwiązaniem dlatego piszę jeszcze raz. Pacjent Peugeot Partner z 2003 roku 2.0 HDI po odpaleniu na zimnym silniku trzeba trzymać na gazie, bo auto by gasło, jak się nagrzeje to obroty idą do góry około 3 tys. i nie schodzą w dół, czy na biegu, czy na neutralnym, dopiero po naciśnięciu hamulca obroty spadają. W czym może leżeć problem?