310artur napisał: Dla tej gry to klęska urodzaju.
Dokładnie - 90% problemów z grami tu na forum to albo CS2, albo zakichany Fortnite.
Coś na zasadzie, działało i pewnego dnia wszystkie parametry grywalności na pysk.
To co, wszystkim w podobnym czasie sprzęt zdycha, i na nowych częściach, i starszych gratach?
Choć też prawda, że ludzie mają sprzęt/zestawy tanie, albo kosztowo średnie.
Mało jest problemów, gdzie ktoś dał 2 tys. zł za MB, 3 tys. zł za procesor i 4 tys. zł za grafikę.
No taka jest brutalna prawda - gry mają aktualizacje, optymalizacja najczęściej leży i kwiczy. Byle dużo kolorowych bajerów, byle dużo pierdołów zbędnych, ale dobijających sprzęt.
Deweloper uznaje, że zainteresowanie grą słabnie, ludzie odchodzą, to próbuje za wszelką cenę się ratować.
Zaczynamy dochodzić do ściany, że jeśli nie wydałeś na komputer 10-20 tys. zł, zapomnij o komfortowym graniu dziś i w przyszłości.
Moja Ukochana Żono Agniesiu (pro memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię i tęsknię.
Moja Ukochana Siostro Justynko (pro memoriam 25 02 1974 - 16 01 2025) Kocham Cię i tęsknię.