Witam serdecznie. Dostałem telewizor Lin 32LHD1510, ale bez pilota. Telewizor po podłączeniu do sieci zapala czerwoną diodę, lecz nie włącza się za pomocą guzików pod spodem, próbowałem je przytrzymać, ale też nie ma reakcji. Co mogę sprawdzić w tym telewizorze, czy jest szansa, żeby go włączyć? Czy tylko jest to możliwe z pilota?
Pozdrawiam i proszę o pomoc
Pozdrawiam i proszę o pomoc