Witam. Nie wiem, czy dobry dział, jeśli nie, to proszę o przeniesienie.
Otóż problem taki mam: mam taki subwoofer z zasilaczem w środku do soundbara LG NB3530.
Model zasilacza w subwooferze: EAX64877702 REV 1.0.
Otóż problem jest taki, że po podłączeniu do zasilania nie zapala się lampka na subwooferze. Na wyjściu z zasilacza do płytki wzmacniacza na pinach, gdzie według schematu powinno być 36 V, nie ma żadnych napięć. Napięcie, jakie się pojawia na zasilaczu, jest na największym kondensatorze około 350 V.
Może ma ktoś schemat jakiś do tego lub może mnie naprowadzić ewentualnie na coś, co mogę sprawdzić? Może to typowa jakaś usterka, a jeśli nie, to chociaż ktoś by mnie poratował schematem. Z góry dzięki za pomoc.
Otóż problem taki mam: mam taki subwoofer z zasilaczem w środku do soundbara LG NB3530.
Model zasilacza w subwooferze: EAX64877702 REV 1.0.
Otóż problem jest taki, że po podłączeniu do zasilania nie zapala się lampka na subwooferze. Na wyjściu z zasilacza do płytki wzmacniacza na pinach, gdzie według schematu powinno być 36 V, nie ma żadnych napięć. Napięcie, jakie się pojawia na zasilaczu, jest na największym kondensatorze około 350 V.
Może ma ktoś schemat jakiś do tego lub może mnie naprowadzić ewentualnie na coś, co mogę sprawdzić? Może to typowa jakaś usterka, a jeśli nie, to chociaż ktoś by mnie poratował schematem. Z góry dzięki za pomoc.