Nasąpiło chyba zwarcie w ukladzie kierunkowskazów , nie działają awaryjne i na stałe pali się prawa strona kierunkowskazów.
Moderowany przez kosmita:Przenioslem z Usterki Samochody
Wpis dokonanyw dniu: 05-12-15 o godzinie: 15:10