Peugeot Partner 2 2015 r. 1.6 VTi
Cześć. Kupiony za granicą, posiada centralny zamek z podziałem na część pasażerską i bagażową. Otwieram kluczem drzwi kierowcy, to otwierają się drzwi przednie. Kiedy kluczem lub od środka otwieram tylne drzwi boczne lub bagażowe, to otwierają się wszystkie z tyłu. W aucie, po przekroczeniu pewnej prędkości, ryglują się drzwi automatycznie, jeśli ma to znaczenie.
Nie posiadam oryginalnego kluczyka ze zdalnym otwieraniem/zamykaniem, więc chciałbym dołożyć do niego dodatkowe sterowanie z pilota.
U szpeca powiedziano mi 500 zł i otrzymam klucz z pilotem w środku, ale to dla mnie za drogo.
Czy jeśli kupię sterowanie na necie i wepnę się w instalację w drzwiach, to nie spalę czegoś? Mam na myśli podawanie z pilota (sterownika) plusa/masy (w zależności od sterowania) do przewodów, które oryginalnie idą do klamki.
Będę wdzięczny, w jaką markę zdalnego sterowania mam celować. Fajnie, jeśli uda się poniżej 100 zł kupić coś. Fajnie, jeśli byłaby możliwość osobnego otwierania (otwarcie samego przodu lub otwarcie całości), zamknięcie tylko całości.
AI: Jaki dokładnie system zdalnego sterowania zamkiem centralnym planujesz kupić? Czy masz na myśli konkretną markę lub model?
Będę wdzięczny, w jaką markę zdalnego sterowania mam celować.
AI: Czy masz doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi w samochodach, czy potrzebujesz szczegółowych instrukcji krok po kroku?
Z grubsza, mam. Jeśli ktoś podpowie, to będzie to dla mnie pomocne.
Cześć. Kupiony za granicą, posiada centralny zamek z podziałem na część pasażerską i bagażową. Otwieram kluczem drzwi kierowcy, to otwierają się drzwi przednie. Kiedy kluczem lub od środka otwieram tylne drzwi boczne lub bagażowe, to otwierają się wszystkie z tyłu. W aucie, po przekroczeniu pewnej prędkości, ryglują się drzwi automatycznie, jeśli ma to znaczenie.
Nie posiadam oryginalnego kluczyka ze zdalnym otwieraniem/zamykaniem, więc chciałbym dołożyć do niego dodatkowe sterowanie z pilota.
U szpeca powiedziano mi 500 zł i otrzymam klucz z pilotem w środku, ale to dla mnie za drogo.
Czy jeśli kupię sterowanie na necie i wepnę się w instalację w drzwiach, to nie spalę czegoś? Mam na myśli podawanie z pilota (sterownika) plusa/masy (w zależności od sterowania) do przewodów, które oryginalnie idą do klamki.
Będę wdzięczny, w jaką markę zdalnego sterowania mam celować. Fajnie, jeśli uda się poniżej 100 zł kupić coś. Fajnie, jeśli byłaby możliwość osobnego otwierania (otwarcie samego przodu lub otwarcie całości), zamknięcie tylko całości.
AI: Jaki dokładnie system zdalnego sterowania zamkiem centralnym planujesz kupić? Czy masz na myśli konkretną markę lub model?
Będę wdzięczny, w jaką markę zdalnego sterowania mam celować.
AI: Czy masz doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi w samochodach, czy potrzebujesz szczegółowych instrukcji krok po kroku?
Z grubsza, mam. Jeśli ktoś podpowie, to będzie to dla mnie pomocne.