Witam. Mam pytanie do osób które robiły taka rzeźbę jaka ja chcę zrobić.
Mianowicie jak zdejmowałem procesor Intela to źle go chwyciłem i mi upadł i odpadły od niego te kondensatorki od spodu procesora.
Przełożyłem te kondensatorki z uszkodzonego procesora.
Czy ryzykować wlut takiego procesora?
Czy podczas walu te kondensatory nie odpadną?
Robił może ktoś już coś takiego?
Mianowicie jak zdejmowałem procesor Intela to źle go chwyciłem i mi upadł i odpadły od niego te kondensatorki od spodu procesora.
Przełożyłem te kondensatorki z uszkodzonego procesora.
Czy ryzykować wlut takiego procesora?
Czy podczas walu te kondensatory nie odpadną?
Robił może ktoś już coś takiego?