Witam.
Zmontowałem hak wraz z wiązką dedykowaną Erich Jaeger 747112 do Peugeota 3008 II. Wszystko zamontowane zgodnie z instrukcją, pozostał tylko do podłączenia zielony przewód do wiązki. Bardzo proszę o pomoc, czy to chodzi o stały jakiś, jak go znaleźć? Po wszystkim muszę jeszcze podjechać do kogoś, aby aktywować moduł haka, czy do tego wymagane jest specjalne urządzenie diagnostyczne? W załączeniu strona z instrukcji.
Zmontowałem hak wraz z wiązką dedykowaną Erich Jaeger 747112 do Peugeota 3008 II. Wszystko zamontowane zgodnie z instrukcją, pozostał tylko do podłączenia zielony przewód do wiązki. Bardzo proszę o pomoc, czy to chodzi o stały jakiś, jak go znaleźć? Po wszystkim muszę jeszcze podjechać do kogoś, aby aktywować moduł haka, czy do tego wymagane jest specjalne urządzenie diagnostyczne? W załączeniu strona z instrukcji.