logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Peugeot 3008 II – montaż haka Erich Jaeger 747112, podłączenie zielonego przewodu i aktywacja modułu

Bibizb 08 Maj 2025 10:32 1041 3
REKLAMA
  • #1 21542957
    Bibizb
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam.
    Zmontowałem hak wraz z wiązką dedykowaną Erich Jaeger 747112 do Peugeota 3008 II. Wszystko zamontowane zgodnie z instrukcją, pozostał tylko do podłączenia zielony przewód do wiązki. Bardzo proszę o pomoc, czy to chodzi o stały jakiś, jak go znaleźć? Po wszystkim muszę jeszcze podjechać do kogoś, aby aktywować moduł haka, czy do tego wymagane jest specjalne urządzenie diagnostyczne? W załączeniu strona z instrukcji.
    Załączniki:
    • Peugeot 3008 II – montaż haka Erich Jaeger 747112, podłączenie zielonego przewodu i aktywacja modułu peugeot.JPG (132.05 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21543300
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #3 21560432
    Bibizb
    Poziom 2  
    Posty: 3
    No tak :) nawet w instrukcji jest "stop" :) Wszystko podłączone i działa, dzięki za pomoc.
  • #4 21560433
    Bibizb
    Poziom 2  
    Posty: 3
    No tak :) nawet w instrukcji jest "stop" :) Wszystko podłączone i działa, dzięki za pomoc.
REKLAMA