Chciałbym naprawić Thermomix TM5 i prosiłbym o pomoc w diagnozie. Objawy:
- podczas włączania nie zapala się ekranik tylko delikatnie mruga (jakby próbował się włączyć, ale nie mógł)
- co 5-10 próbę uruchomienia thermomix się włączy (działa prawidłowo) i w losowym momencie ekranik zgaśnie
W środku są 3 płytki:
- moduł zasilający
- elektronika pod wyświetlaczem
- wyświetlacz
Podejrzewam, że jest to moduł zasilający, ale nie wiem jak to potwierdzić.
Liczę na jakieś podpowiedzi.
- podczas włączania nie zapala się ekranik tylko delikatnie mruga (jakby próbował się włączyć, ale nie mógł)
- co 5-10 próbę uruchomienia thermomix się włączy (działa prawidłowo) i w losowym momencie ekranik zgaśnie
W środku są 3 płytki:
- moduł zasilający
- elektronika pod wyświetlaczem
- wyświetlacz
Podejrzewam, że jest to moduł zasilający, ale nie wiem jak to potwierdzić.
Liczę na jakieś podpowiedzi.