Witam, kupiłem klona do francuzów, zainstalowałem Diagboxa 9.150 i tenże klon zwany chyba Lexią po prostu nie działa. Samochód go wykrywa, bo pstryka pod deską jakiś przekaźnik, podłączenie klona do Peugeot Planet powoduje wykrycie interfejsu i komunikację z autem z 2005 roku. Natomiast nowy Diagbox nie reaguje wcale na interfejs.
Czy mamy tu magika, który byłby w stanie przyjrzeć się sprawie?
Obecnie mam info, że nie podłączono VCI, a VCI Checker go również nie widzi. Ale jak pisałem na początku, stary Peugeot Planet widzi i komunikuje się ze starszym autem bez problemu. Czyli ogólnie interfejs działa, ale problem tkwi w oprogramowaniu.
Czy mamy tu magika, który byłby w stanie przyjrzeć się sprawie?
Obecnie mam info, że nie podłączono VCI, a VCI Checker go również nie widzi. Ale jak pisałem na początku, stary Peugeot Planet widzi i komunikuje się ze starszym autem bez problemu. Czyli ogólnie interfejs działa, ale problem tkwi w oprogramowaniu.