Witam, mam Polo 9N 1.2 benzyna 2001 rok. Wczoraj, jak jechałem, zapaliła mi się kontrolka temperatury i zaczęła migać, ale na zegarze temperatura pokazywała 90°C, więc normalnie, i jechałem tak z 8–10 km, by wrócić do domu, i temperatura na zegarze nie przekraczała tych 90°C. Dziś sprawdzałem poziom płynu chłodniczego i jest okej. Jak dziś odpaliłem auto, pochodziło z 3–5 minut i nie zapalała się kontrolka, i temperatura nawet się nie ruszyła, więc nie grzeje się szybko. To od czego to może być ta kontrolka? Czy jakiś błąd i wyświetla ją lub jakieś zwarcie się robi i załącza tę kontrolkę? Co jest możliwe? A i dodam, że płynu nie ubywa, więc też nie ucieka nigdzie.