Witam, mam Peugeot 2008 z roku 2016, polift, połączony z silnikiem 1.6 HDi z AdBlue o mocy 120 koni. Wyświetlił się check, po podłączeniu kompa wychodzi błąd P1349 (Fuel Level Sensor B Circuit High). Gdzie szukać przyczyny?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdominiknowak2424 napisał:Witam, mam Peugeot 2008 z roku 2016, polift, połączony z silnikiem 1.6 HDi z AdBlue o mocy 120 koni. Wyświetlił się check, po podłączeniu kompa wychodzi błąd P1349 (Fuel Level Sensor B Circuit High). Gdzie szukać przyczyny?