Witam. Mam problem z programem Internet Download Manager. Mam dwa konta na chomikuj, z jednego konta IDM pobiera mi pliki bez problemu, z drugiego nie chce mi pobierać, pojawiają się komunikaty takie jak na zdjęciach. Wpisuję prawidłową nazwę użytkownika, hasło i w kółko pojawia się to samo okienko żeby wpisać ID i hasło. Próbowałem autoryzować ręcznie i też nie pomogło. Może ktoś pomóc?