Witam, pacjent Senda Derbi 50 cm³, niskie ciśnienie sprężania 5 bar, przebieg 5500 km, wszystko w oryginale, nic nie było modzone. Kupiłem oryginalny zestaw komplet Airsal 50 cm³, wszystko poskładane. Po dotarciu pomiar ciśnienia pokazał niecałe 7 barów. Zauważyłem, że ten zestaw Airsal aluminiowy na nicasilu też ma spory luz tłoka w cylindrze, bardzo podobny jak ten stary zestaw oryginalny. Wszyscy mówią, że ciśnienie powinno być między 8 a 11 bar, nawet nie wiem, czy mam jakieś głowice za duże? Ale wszystko jest oryginalne... Za duża komora spalania czy co? Nie. No ludzie piszą, że 5–7 bar to do remontu, ale co remontować, jak to jest nowe, założone? Nie mierzyłem squish myślałem że fabryka dobrze to zrobiła