Wzmacniacz Harman Kardon HK 630 (nie amplituner o tym samym symbolu).
Stuki (niezbyt głośne ale są) w głośnikach przy włączaniu głośników. Obojętne czy przy uruchomieniu czy późniejszym przełączaniu głośników. Potencjometr głośności całkowicie ściszony. Takie same stuki przy przełączaniu SOURCE DIRECT. Przy podłączonym jakimkolwiek sygnale i nawet lekko zwiększonej głośności stuki "się gubią" i ich nie słychać.
Pytanie: czy jest to usterka czy po prostu "ten typ tak ma".
Stuki (niezbyt głośne ale są) w głośnikach przy włączaniu głośników. Obojętne czy przy uruchomieniu czy późniejszym przełączaniu głośników. Potencjometr głośności całkowicie ściszony. Takie same stuki przy przełączaniu SOURCE DIRECT. Przy podłączonym jakimkolwiek sygnale i nawet lekko zwiększonej głośności stuki "się gubią" i ich nie słychać.
Pytanie: czy jest to usterka czy po prostu "ten typ tak ma".