#1 2095190 18 Dec 2005 17:00 adik_adam adik_adam Level 13 Posts: 123 Rate: 3 Topic author Post #1 2095190 18 Dec 2005 17:00 wie ktos jak uaktywnic port rs 232 w philips 6010 ? bo mam zamiar sobie kupic taki tunerek i przerobic go na "zielonke".
#2 2095231 18 Dec 2005 17:10 tommy1977 tommy1977 Level 11 Posts: 13 Helpful post? (0) Post #2 2095231 18 Dec 2005 17:10 Poczytaj na www.forum.dvhk.pl tam są dokłade opisy co i jak nalezy robic z tymi dekoderami
#3 2095821 18 Dec 2005 20:32 misio72 misio72 Level 22 Posts: 497 Help: 28 Rate: 8 Helpful post? (0) Post #3 2095821 18 Dec 2005 20:32 Witam nieaktywny to uszkodzony przez c+ tam sa usuniete dwa uklady MAX232 i pociete sciezki a poco ci ta zielonka i jeden temat masz otworzony i otwierasz drugi najpierw kup tuner a potem naprawiaj chociaz nie wiem czy to jest oplacalne
#4 2096766 19 Dec 2005 01:34 nadir11 nadir11 Level 21 Posts: 312 Help: 42 Rate: 16 Helpful post? (0) Post #4 2096766 19 Dec 2005 01:34 TUTAJ masz wszystko ładnie opisane ze zdjęciami Powodzenia