logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak aktywować port RS w tunerze Philips DSX 6010?

djlukas 09 Kwi 2006 12:17 2027 4
REKLAMA
  • #1 2508681
    djlukas
    Poziom 27  
    Posty: 1606
    Pomógł: 94
    Ocena: 266
    witam.
    zakupilem c+ z tym tunerem. chcialbym sie nim pobawic, ale ma nieaktywny port rs. da sie go jakos przywrócic do życia?
  • REKLAMA
  • #2 2508876
    joger.js
    Poziom 23  
    Posty: 818
    Pomógł: 32
    Ocena: 8
    hmmm z tym może być problem gdyż nowe tunery DSX 3010/6010 zostaly potraktowane dosć brutalnie i zostały wydarte z nich układy do komunikacjii widziałem takiego jednego to normalnie układ byl przeciety na pół :) hehe z tego co czytałem to można ten uklad wymienić i ma działać :) ale ingerencja w elektronike to utrata gwarancji :) nawet zmiana oprogramowania to utrata gwarancji :) na www.laki.dvhk.pl na forum powinen być twój problem :)

    Pozdrowienia
  • REKLAMA
  • #3 2508900
    okulik
    Poziom 28  
    Posty: 1068
    Pomógł: 97
    Ocena: 127
    z ta brutalnoscia to troche przesada, ta "usterke" mozna naprawic
    np. TU
  • REKLAMA
  • #4 2508945
    joger.js
    Poziom 23  
    Posty: 818
    Pomógł: 32
    Ocena: 8
    no fajnie fajnie ale tu sie wiąrze to co mówiłem gość poprostu wymienia ten układ a na tej stronie co podałem jest opisany ten problem ... dość drogo gość za to chce ... taki ukłąd mozna zdobyć za 5 zł :) a wymiana ?? to już każdy sobie rzepke skrobie :)

    Dodano po 17 [minuty]:

    http://forum.dvhk.pl/index.php?showtopic=3148&hl=port+rs

    zarejestuj sie i poczytaj to jest problem odnośnie układów MAX :)
  • #5 2509972
    Lidzia
    Poziom 28  
    Posty: 980
    Pomógł: 107
    Ocena: 36
    Jak wiesz co to lutownica polecam to ::http://rapidshare.de/files/17558219/Przerobka_RS232.zip.html
    jak stwierdzisz że nie potrafisz to wiesz gdzie wysłać

    pozd.
REKLAMA