witam.
zakupilem c+ z tym tunerem. chcialbym sie nim pobawic, ale ma nieaktywny port rs. da sie go jakos przywrócic do życia?
zakupilem c+ z tym tunerem. chcialbym sie nim pobawic, ale ma nieaktywny port rs. da sie go jakos przywrócic do życia?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam