witam,
saab 1.9 tid 2005r 150km, przebieg 340tyś.
bez problemu odpala, chodzi równo. Nie kopci. Obroty nie falują. Po odpaleniu słychać jednorazowe tępe stuknięcie. Poduszki silnika całe. Na wolnych obrotach silnik wibruje.
Po zwiększeniu obrotów wpada w takie wibracje jak wibrator na budowie. Po 2500 wibracje są mało odczuwalne.
Nie słychać żadnych metalicznych dzwięków. Co może być powodem? Może to koło zamachowe? Jeśli tak to jak zdiagnozować.
saab 1.9 tid 2005r 150km, przebieg 340tyś.
bez problemu odpala, chodzi równo. Nie kopci. Obroty nie falują. Po odpaleniu słychać jednorazowe tępe stuknięcie. Poduszki silnika całe. Na wolnych obrotach silnik wibruje.
Po zwiększeniu obrotów wpada w takie wibracje jak wibrator na budowie. Po 2500 wibracje są mało odczuwalne.
Nie słychać żadnych metalicznych dzwięków. Co może być powodem? Może to koło zamachowe? Jeśli tak to jak zdiagnozować.