Mam zakupiony zestaw w oświetleniowy na szynie:
https://www.leroymerlin.pl/produkty/zestaw-szynowy-milma-czarny-4-x-led-inspire-90547338.html
Wczoraj go podpiąłem, lampki świecą, bateria w pilocie sprawna. Niestety nie działa sterowanie - lampki świecą ciągle. Pilot pokazuje diodę świecącą ale nie ma to wpływu na sterownik, sterowanie nie działa również nie da się ich wyłączyć.
Lampki nowe na gwarancji więc mogę reklamować ale trzeba to zdemontować i zrobić znowu rewolucję więc może sam rozwiąże problem z waszą pomocą.
https://www.leroymerlin.pl/produkty/zestaw-szynowy-milma-czarny-4-x-led-inspire-90547338.html
Wczoraj go podpiąłem, lampki świecą, bateria w pilocie sprawna. Niestety nie działa sterowanie - lampki świecą ciągle. Pilot pokazuje diodę świecącą ale nie ma to wpływu na sterownik, sterowanie nie działa również nie da się ich wyłączyć.
Lampki nowe na gwarancji więc mogę reklamować ale trzeba to zdemontować i zrobić znowu rewolucję więc może sam rozwiąże problem z waszą pomocą.