Witam, mam problem: otóż w traktorku Stiga Villa z silnikiem 11 KM.
Gdy tylko silnik się zagrzeje, zaczyna przerywać, gaśnie i ma problemy z odpalaniem.
Regulowałem zawory, wymieniałem cewkę, gaźnik i świecę.
Czego może być wina?
Gdy tylko silnik się zagrzeje, zaczyna przerywać, gaśnie i ma problemy z odpalaniem.
Regulowałem zawory, wymieniałem cewkę, gaźnik i świecę.
Czego może być wina?