Mam dylemat i tym związane pytanie, zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami czy wyjście odwróconych faz (L i P) zrobić na mostku greatza w demolulatorze fm, czy na wyjściu m.cz przy użyciu np. ECC83, co będzie lepsze, a może będzie to równoważne rozwiązanie ? Te zdjęcia to pobrane chyba tu na tym forum lub trioda albo google, to taki przykład.