Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsaly napisał:Kiedyś miałem Xsarę 1.6HDi, wachlowała doładowaniem bez sensu, coś jak w rytm pracy EGR, a EGR działał bez sensu. Okazało się że miała robiony rozrząd i ktoś demontował motor i wtedy pochrzanił połączenia wężyków podciśnieniowych, N75 miał podłączony wężyk od egr albo od chłodnicy, już nie pamiętam. Analizowałem wykresy ale to nie miało sensu.