Witajcie, mam kinkiet jak ze zdjęcia.
Po dwóch latach przestał mi wczoraj świecić kinkiet, tzn zarza się wszystkie diody tak samo, czujnik ruchu działa, ale lampa daje bardzo mało światła.
Czy możliwe jest, że pomimo tego, że spaliła się dioda to i tak świeci i wygląda jak inne czy winą może być coś innego? Na panelu nie widać żadnych uszkodzeń.
Po dwóch latach przestał mi wczoraj świecić kinkiet, tzn zarza się wszystkie diody tak samo, czujnik ruchu działa, ale lampa daje bardzo mało światła.
Czy możliwe jest, że pomimo tego, że spaliła się dioda to i tak świeci i wygląda jak inne czy winą może być coś innego? Na panelu nie widać żadnych uszkodzeń.