Witam, mam problem z Renault Master 3 2,3 DCI 110 KM M9T870. Master po wymianie silnika przestał się dogrzewać i wskazówka cały czas leży na minimum, ewentualnie dochodzi do pierwszej kreski na wskaźniku. Przy temperaturze otoczenia powyżej 25 °C podczas jazdy na drodze ekspresowej osiągnie temperaturę roboczą. Po zjechaniu z ekspresówki temperatura opada na pierwszą kreskę na wskaźniku. Po podłączeniu komputera wyskakują błędy grzałki nurkowej. Jeżeli chodzi o ową grzałkę, zamontowana jest nówka sztuka z oryginału oraz używany przekaźnik grzałki.