Brama THP40 DROMA - po małym uderzeniu nie działa opuszczanie.
Podnoszenie działa.
Jest tam czujnik pneumatyczny. Co trzeba zrobić po uderzeniu, żeby "zresetować"? Jak sprawdzić czujnik pneumatyczny?
AI: Czy po uderzeniu pojawiają się jakieś komunikaty błędu, sygnały dźwiękowe lub migające diody na sterowniku bramy?
Nie
AI: Czy próbowałeś już jakieś czynności resetujące, np. odłączenie zasilania, ręczny reset lub sprawdzenie czujnika pneumatycznego?
Jak sprawdzić czujnik pneumatyczny?
Podnoszenie działa.
Jest tam czujnik pneumatyczny. Co trzeba zrobić po uderzeniu, żeby "zresetować"? Jak sprawdzić czujnik pneumatyczny?
AI: Czy po uderzeniu pojawiają się jakieś komunikaty błędu, sygnały dźwiękowe lub migające diody na sterowniku bramy?
Nie
AI: Czy próbowałeś już jakieś czynności resetujące, np. odłączenie zasilania, ręczny reset lub sprawdzenie czujnika pneumatycznego?
Jak sprawdzić czujnik pneumatyczny?