Siema. Mam pytanko. Posiadam instalację TN-C lecz chciałbym ją zmodernizować na TN-S. Czy rozdział PEN na PE i N mogę zrobić po liczniku lub przed licznikiem lecz po skrzynce przedlicznikowej czy koniecznie w przedlicznikowej? Ogólnie skrzynka z zabezpieczeniem przedlicznikowym należy do ZE, więc raczej po tejże skrzynce. Pytanko czy rozdział PEN na PE i N muszę uziemiać czy nie jest to wymagane? Widzę ,że ze skrzynki przedlicznikowej wychodzi bednarka do ziemi zatem zapewne PEN jest tam uziemiony. Jak to dokładnie wygląda. Czy mogę prosić o wyjaśnienia?