Witam
Dziś zainstalowałem domofon DS-KIS702 Hikvision
Podłączyłem cały system jak na fotce.
Otwieranie bramy działa.
Niestety mam problem z elektrozaczepem.
Niestety nie ma reakcji. Elektrozaczep nowy Orno EZ-4032.
Prośba o jakąś wskazówkę.
Dziękuję za każdą uwagę
AI: Czy mógłby Pan opisać, w jaki sposób podłączył Pan elektrozaczep do domofonu? Czy elektrozaczep jest zasilany bezpośrednio z DS-KIS702, czy z osobnego zasilacza? Jakie napięcie jest podawane na elektrozaczep?
Zasilany pod elektrozaczep bezpośrednio z DS-KIS702; zasilacz 24 V
AI: Czy sprawdzał Pan, czy elektrozaczep działa po podaniu napięcia bezpośrednio (np. z zasilacza), poza systemem domofonowym?
Nie wiem, jak zrobić.
Dziś zainstalowałem domofon DS-KIS702 Hikvision
Podłączyłem cały system jak na fotce.
Otwieranie bramy działa.
Niestety mam problem z elektrozaczepem.
Niestety nie ma reakcji. Elektrozaczep nowy Orno EZ-4032.
Prośba o jakąś wskazówkę.
Dziękuję za każdą uwagę
AI: Czy mógłby Pan opisać, w jaki sposób podłączył Pan elektrozaczep do domofonu? Czy elektrozaczep jest zasilany bezpośrednio z DS-KIS702, czy z osobnego zasilacza? Jakie napięcie jest podawane na elektrozaczep?
Zasilany pod elektrozaczep bezpośrednio z DS-KIS702; zasilacz 24 V
AI: Czy sprawdzał Pan, czy elektrozaczep działa po podaniu napięcia bezpośrednio (np. z zasilacza), poza systemem domofonowym?
Nie wiem, jak zrobić.