Witam. Mam wzmacniacz Grundig V1000 i mam w nim usterkę, która polega na tym, że nie ma dźwięku na głośnikach. Po rozkręceniu i sprawdzeniu zobaczyłem, że nie ma sygnału na gnieździe CB11, więc szukałem dalej, gdzie zanika, i zobaczyłem, że jest tylko na minusowej nóżce kondensatorów C84 i C83, a dalej już nie ma. Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego tak jest, bo jestem początkujący. Proszę o pomoc