Dzień dobry. Posiadam Seata Ibizę 3 z 2006 roku 6L z silnikiem 1.4. problem dotyczy kluczyka i centralnego zamka. Wszystko działało dobrze , w pewnym momencie wracając do domu po jeździe chciałem zamknąć auto i niestety nie chciał się zamknąć a dioda w kluczyku się świeciła. Samochód zamyka się podczas jazdy i zamyka się również po wciśnięciu przycisku na drzwiach. Od samego początku mając ten samochód , po włożeniu kluczyka w drzwi, zamykały się tylko i wyłącznie drzwi od kierowcy , więc nawet jak chce zamknąć z kluczyka po przekręceniu w drzwiach to i tak całe auto się nie zamknie. Teraz pytanie czy padł całkiem kluczyk czy może tylko część odpowiedziała w module komfortu za wysyłanie sygnału z kluczyka do centralnego zamka ? Jak to sprawdzić dokładnie .