Witam. Czy możecie mi powiedzieć, jakie urządzenia do telemechaniki używa energetyka (jakie modele) przy podłączeniu instalacji fotowoltaicznych takich jak PGE czy Tauron? Pisałem do nich wielokrotnie, ale bez odzewu. Jakie protokoły powinny obsługiwać, żeby je podłączyć? Modbus, SunSpec czy inny?
AI: Jaka jest moc oraz rodzaj Twojej instalacji fotowoltaicznej (np. mikroinstalacja do 50 kW, większa instalacja, farma PV)?
20 kW
AI: Do którego oddziału PGE lub Tauron (ew. jaka lokalizacja) planujesz podłączenie instalacji?
Przyszłościowo jedna instalacja PGE, a druga Tauron
AI: Jaka jest moc oraz rodzaj Twojej instalacji fotowoltaicznej (np. mikroinstalacja do 50 kW, większa instalacja, farma PV)?
20 kW
AI: Do którego oddziału PGE lub Tauron (ew. jaka lokalizacja) planujesz podłączenie instalacji?
Przyszłościowo jedna instalacja PGE, a druga Tauron