Cześć. Od jakiegoś czasu mam niepokój związany z tym, że znajomemu zalało mieszkanie.
Czy sposób instalacji u mnie węża dopływowego do pralki jest tutaj prawidłowy? Nic nie cieknie, wszystko jest ok. Chodzi mi bardziej o zwinięcie węża na dole, czy jest to ok. Czy to, że nie jest poprowadzony prosto, ma wpływ na to, że się szybciej zużywa lub nie wytrzyma nakrętka, uszczelka któregoś
razu? Dajcie proszę znać, co myślicie
Czy sposób instalacji u mnie węża dopływowego do pralki jest tutaj prawidłowy? Nic nie cieknie, wszystko jest ok. Chodzi mi bardziej o zwinięcie węża na dole, czy jest to ok. Czy to, że nie jest poprowadzony prosto, ma wpływ na to, że się szybciej zużywa lub nie wytrzyma nakrętka, uszczelka któregoś