Witam!
Potrzebuję uzbroić swoje kolumny w głośniczki mianowicie potrzebuję 8x 20cm i 2x 25cm zastanawiałem się nad głośnikami alphard LW1000, STXami i tonsilami z tymże tonsilami regenerowanymi bo na kupienie nowych mnie nie stac koszt jednego nowego to ok. 120zł choć z moich doświadczeń wynika że TONSILE biją na łeb alphardy i STXy, proszę o pomoc jakie głośniki będą lepsze osobiście skłaniam sie bardziej ku STXom co o tym Sądzicie proszę pomóżcie i powymieniajcie opinie na temat każdych z tych typów głośników które wyminiłem wyżej, dziekuję bardzo pozdrawiam serdecznie wszystkich Elektrodziarzy i nie tyłko
Potrzebuję uzbroić swoje kolumny w głośniczki mianowicie potrzebuję 8x 20cm i 2x 25cm zastanawiałem się nad głośnikami alphard LW1000, STXami i tonsilami z tymże tonsilami regenerowanymi bo na kupienie nowych mnie nie stac koszt jednego nowego to ok. 120zł choć z moich doświadczeń wynika że TONSILE biją na łeb alphardy i STXy, proszę o pomoc jakie głośniki będą lepsze osobiście skłaniam sie bardziej ku STXom co o tym Sądzicie proszę pomóżcie i powymieniajcie opinie na temat każdych z tych typów głośników które wyminiłem wyżej, dziekuję bardzo pozdrawiam serdecznie wszystkich Elektrodziarzy i nie tyłko