Witam
Mam problem z otwieraniem tylnych drzwi, za kierowcą. Od zewnątrz można otworzyć. Problem jest z otwieraniem od środka.
Czy ktoś może wie, gdzie szukać przyczyny?
Passat B6 kombi, 2006 rok produkcji
Mam problem z otwieraniem tylnych drzwi, za kierowcą. Od zewnątrz można otworzyć. Problem jest z otwieraniem od środka.
Czy ktoś może wie, gdzie szukać przyczyny?
Passat B6 kombi, 2006 rok produkcji