Witam
Co sądzicie o kotlach jednofunkcyjnych Termet Crystal 2 oraz o Termet Gold Plus 2.
Warte sa zakupu do ogrzewania podłogowego?
Co sądzicie o kotlach jednofunkcyjnych Termet Crystal 2 oraz o Termet Gold Plus 2.
Warte sa zakupu do ogrzewania podłogowego?