Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 206 problem....

21 Gru 2005 20:34 7539 15
  • Poziom 21  
    auto jak w temacie,2002 rok silnik 1,1 ,problem polega na tym ze niechce sie uruchomic,nie słychac aby pompa paliwa pracowała a na wyswietlaczu komputerka pokładowego jest komunikat "ECO-MOD" .co oznacza ten komunikat i ewentualnie co moze byc przyczyna problemu z uruchomieniem auta.a i jeszcze jedno alarm odpada poniewaz go nie ma.pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    Pierwsza sprawa to akumulator - czy napewno 100%

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    sigi napisał:
    Pierwsza sprawa to akumulator - czy napewno 100%

Pozdrawiam.

kręci super!a wiec na pewno to nie to.....
  • Spec od samochodów
    Zamyka z pilota drzwi i otwiera?

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    ok,brak centralnego i fabrycznego alarmu a wiec i pilota,jest tylko i wyłącznie immobiliser w kluczyku,absolutnie zadnych dodatkowych zabezpieczen..
  • Spec od samochodów
    Należy jeszcze sprawdzić wyłącznik uderzeniowy i czy jest iskra i zasilanie pompy paliwa.

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    sigi napisał:
    Należy jeszcze sprawdzić wyłącznik uderzeniowy i czy jest iskra i zasilanie pompy paliwa.

Pozdrawiam.

a wiesz moze gdzie znajduje sie ten wyłącznik?nie mam instrukcji,szukałem pod maska,pod fotelami i nie znalazłem.
  • Spec od samochodów
    Nie wszystkie 206 mają ten wyłącznik.

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    a więc zostaje mi tylko serwis.......dzieki za zainteresowanie tematem,pozdrawiam
  • Poziom 12  
    sprawdz jaki masz sterownik silnika sagem,magneti marelli.i na ile wtyczek ,na trzy ,czy na jedną,
  • Poziom 12  
    Chetnie podłącze sie pod ten wątek bo dzisiaj rano żona też nie odpaliła auta. Objawy podobne nie słychać wcale pompy paliwa po przekręceniu kluczka. Ten wyłacznik uderzeniowy kolizyjny to jeżeli jest to gdzie go szukać. Ewentualnie jak się dobrać do pompy z bagażnika ?
  • Poziom 21  
    problemem były przetarte przewody elektryczne gdzies pomiedzy komputerem-skrzynką bezp.-pompa paliwa(czasami sie zwierały)postaram sie na jutro podać ich numery,no i koszt naprawy z diagnozą-400:(.pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem , nie zapala na wyświetlaczu cały czas eco-mod brak świateł mijania tylko postojówki brak zasilania wentylatora nawiewu i ogrzewania tylnej szyby .Poprostu jakby niebyło napięcia po stacyjce ale jest. Najgorsze jest że zarówno skrzynka bezpiecznikowa w kabinie i pod maską są naszpikowane elektroniką.Proszę o pomoc.
  • Poziom 14  
    TO 2002 ROK WYLONCZNIK INERCYJNY JEST ELEKTRONICZNY,CZY PO WLACZENIU ZAPLONU ZAPALA SIE KONTROLKA WTRYSKU JESLI NIE ZGNITA INSTALACJA POD MASKA MIEDZY SKRZYNKA BEZPIECZNIKOW A ECM POD FILTREMPOWIETRZA LUBZA SILNIKIEM PRZEWOD CZERWONY LUB BIALY Z CZERWONYM PASKIEM POWODZENIA

Wyłącz Caps Lock'a. Sady
  • Poziom 10  
    ja również mam dokładnie ten sam problem. od czwartku fura w servisie to napisze co się stało i ile kosztowało :(
  • Poziom 10  
    no i odebrałem maszynę, powodem opisywanego problemu była pompa paliwa, naprawa w ASO Lemir Dąbrowa Górnicza koszt naprawy 1048 zł. wymiana pompy paliwa ładowanie akumulatora oraz uzupełnienie oświetlenia. Poza servisem koszt pompy paliwa w zależności od modelu od 240 do 300zł. proszę bardzo.Pozdrawiam wszystkich ogień.