Dzień dobry
Spalony układ scalony 33202 DDP na płycie od sterowania bramy Hormann. Przeszukałem neta, ale jedynie wyskakują mi te na AliExpressie z innym oznaczeniem literowym. Kojarzy ktoś, co to za układ / jakiś zamiennik? Wg mnie to coś z zasilaniem.
AI: Jaki dokładnie model płyty sterowania lub model bramy Hormann posiadasz?
Linematic 2
Spalony układ scalony 33202 DDP na płycie od sterowania bramy Hormann. Przeszukałem neta, ale jedynie wyskakują mi te na AliExpressie z innym oznaczeniem literowym. Kojarzy ktoś, co to za układ / jakiś zamiennik? Wg mnie to coś z zasilaniem.
AI: Jaki dokładnie model płyty sterowania lub model bramy Hormann posiadasz?
Linematic 2