Witam. Mam problem z ogrzewaniem postojowym w MAN TGX 2018. Ogrzewanie często samo się wyłącza, szczególnie gdy auto jest przechylone na prawą stronę. Raz ogrzewanie pracuje 3 h, a raz 5 h i się wyłącza; problem ten występuje szczególnie w nocy. Do tej pory zostały już wymienione sitko, silniczek, sterownik, ale niestety problem pozostał. Wcześniej dawałem większą temperaturę i działało, lecz w ostatnim czasie nawet to nie pomaga.