Witam Golf 7 2014 r, 2,0 TDI, sterowanie pompy paliwa w baku, pompa pracuje pulsacyjnie, brak podawania paliwa, jaki sygnał wystawia ECU do sterownika pompy? Podłączyłem oscyloskop, widać jest przebieg 3,8 V, 100 Hz. Podejrzewam sterownik pompy, czy ten przebieg jest prawidłowy?